Předškolní hudební kurzy


Archiv článků

05.09.2018 21:15

Začínáme 10.září 2018

Vážení rodiče, pro zapsání do kurzu je třeba se zaregistrovat na stránce .yamahahudebnikurzy.auksys.com/ - systém vám pošle přihlašovací údaje a vy se už sami přihlásíte do kurzu. Pokud bude kurz plný , pak nám napište a zařadíme vás do náhradníků nebo společně vybereme jiný kurz.

—————

30.01.2014 21:01

Pravidla ukončení účasti v kurzu

S přelomem pololetí musím apelovat na pravidla všech přihlášených do kurzů yamaha. Přijetí k výuce je vždy na celý školní rok,  s možností ukončení docházky v pololetí, a to písemným oznámením.Pravidlo najdete na své přihlášce a na tomto webu -sekce Otázky a odpovědi.  

—————

23.09.2013 14:04

Informace pro návštěvníky

Informujte Vaše návštěvníky co možná nejčastěji o novinkách a akcích na Vašem webu. Aby se uživatelé naučili Vaše stránky pravidelně navštěvovat je důležité webovou prezentaci pravidelně aktualizovat. Pro automatickou distribuci článků až k čtenáři můžete využít RSS kanály.

—————

23.09.2013 14:03

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a jaké...

—————